Juni 2020
Maandag 1 juni
08:30 – 12:00

rode en oranje competitie

09:00 – 17:00

evt inhaaldag voorjaarscompetitie

Woensdag 3 juni
19:00 – 22:00

indeelavond

Donderdag 4 juni
19:00 – 23:00

voorjaarscompetitie

Vrijdag 5 juni
13:00 – 23:00

evt inhaaldag voorjaarscompetitie

Zondag 7 juni
08:30 – 12:00

rode en oranje competitie

Maandag 8 juni
09:00 – 12:00

55+ ochtend

18:00 – 23:00

clubkampioenschappen volwassenen

Dinsdag 9 juni
09:00 – 17:00

evt inhaaldag voorjaarscompetitie

18:00 – 23:00

clubkampioenschappen volwassenen

Woensdag 10 juni
18:00 – 23:00

clubkampioenschappen volwassenen

Donderdag 11 juni
18:00 – 23:00

clubkampioenschappen volwassenen

19:00 – 23:00

evt inhaaldag voorjaarscompetitie

Vrijdag 12 juni
18:00 – 23:00

clubkampioenschappen volwassenen

Zaterdag 13 juni
09:00 – 17:00

clubkampioenschappen volwassenen

Maandag 15 juni
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 17 juni
19:00 – 22:00

indeelavond

Zaterdag 20 juni
09:00 – 12:30

Klusochtend

13:00 – 17:00

mini-maxi toernooi

13:00 – 17:00

roller loper toernooi

Maandag 22 juni
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 24 juni
19:00 – 22:00

indeelavond

Maandag 29 juni
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Juli 2020
Woensdag 1 juli
19:00 – 22:00

indeelavond

Vrijdag 3 juli
17:00 – 23:59

jeugdtenniskamp

Zaterdag 4 juli
00:00 – 17:00

jeugdtenniskamp

Maandag 6 juli
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 8 juli
19:00 – 22:00

indeelavond

Zaterdag 11 juli

Halsterenweek

Zondag 12 juli

Halsterenweek

Maandag 13 juli

Halsterenweek

09:30 – 12:00

55+ ochtend

Dinsdag 14 juli

Halsterenweek

Woensdag 15 juli

Halsterenweek

19:00 – 22:00

indeelavond

Donderdag 16 juli

Halsterenweek

Vrijdag 17 juli

Halsterenweek

Zaterdag 18 juli
09:00 – 12:30

Klusochtend

Maandag 20 juli
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 22 juli
19:00 – 22:00

indeelavond

Maandag 27 juli
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 29 juli
19:00 – 22:00

indeelavond

Augustus 2020
Maandag 3 augustus
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 5 augustus
19:00 – 22:00

indeelavond

Vrijdag 7 augustus
19:00 – 23:00

thuisblijverstoernooi

Maandag 10 augustus
09:00 – 12:00

55+ ochtend

18:00 – 23:00

Open Vierhoeven

Dinsdag 11 augustus
18:00 – 23:00

Open Vierhoeven

Woensdag 12 augustus
18:00 – 23:00

Open Vierhoeven

Donderdag 13 augustus
18:00 – 23:00

Open Vierhoeven

Vrijdag 14 augustus
18:00 – 23:00

Open Vierhoeven

Zaterdag 15 augustus
09:00 – 23:00

Open Vierhoeven

Zondag 16 augustus
09:00 – 23:00

Open Vierhoeven

Maandag 17 augustus
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 19 augustus
19:00 – 22:00

indeelavond

Vrijdag 21 augustus
19:00 – 23:00

ladiesnight

Zaterdag 22 augustus
09:00 – 12:30

Klusochtend

09:00 – 17:00

clubkampioenschappen jeugd

Zondag 23 augustus
09:00 – 17:00

clubkampioenschappen jeugd

Maandag 24 augustus
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 26 augustus
19:00 – 22:00

indeelavond

Vrijdag 28 augustus
18:00 – 23:00

clubkampioenschappen jeugd

Zaterdag 29 augustus
09:00 – 17:00

clubkampioenschappen jeugd

Zondag 30 augustus
09:00 – 17:00

clubkampioenschappen jeugd

Maandag 31 augustus
09:00 – 12:00

55+ ochtend

September 2020
Woensdag 2 september
19:00 – 22:00

indeelavond

Vrijdag 4 september
19:00 – 23:00

men's evening

Zondag 6 september
08:30 – 12:00

rode en oranje competitie

08:30 – 17:00

najaarscompetitie groen

Maandag 7 september
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 9 september
19:00 – 22:00

indeelavond

Donderdag 10 september
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Vrijdag 11 september
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Zaterdag 12 september
09:00 – 17:00

najaarscompetitie

Zondag 13 september
08:30 – 12:00

rode en oranje competitie

08:30 – 17:00

najaarscompetitie

Maandag 14 september
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 16 september
19:00 – 22:00

indeelavond

Donderdag 17 september
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Vrijdag 18 september
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Zaterdag 19 september
09:00 – 12:30

Klusochtend

09:00 – 17:00

najaarscompetitie

Zondag 20 september
08:30 – 12:00

rode en oranje competitie

08:30 – 17:00

najaarscompetitie

Maandag 21 september
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 23 september
19:00 – 22:00

indeelavond

Donderdag 24 september
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Vrijdag 25 september
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Zaterdag 26 september
09:00 – 17:00

najaarscompetitie

Zondag 27 september
08:30 – 12:00

rode en oranje competitie

08:30 – 17:00

najaarscompetitie

Maandag 28 september
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Oktober 2020
Donderdag 1 oktober
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Vrijdag 2 oktober
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Zaterdag 3 oktober
09:00 – 17:00

najaarscompetitie

Zondag 4 oktober
08:30 – 12:00

rode en oranje competitie

08:30 – 17:00

najaarscompetitie

Maandag 5 oktober
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 7 oktober
19:00 – 22:00

indeelavond

Donderdag 8 oktober
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Vrijdag 9 oktober
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Zaterdag 10 oktober
09:00 – 17:00

najaarscompetitie

Zondag 11 oktober
08:30 – 17:00

najaarscompetitie

Maandag 12 oktober
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 14 oktober
19:00 – 22:00

indeelavond

Donderdag 15 oktober
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Vrijdag 16 oktober
19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Zaterdag 17 oktober
09:00 – 12:30

Klusochtend

09:00 – 17:00

najaarscompetitie

Zondag 18 oktober
08:30 – 17:00

najaarscompetitie

Maandag 19 oktober
08:30 – 17:00

Remmerswaal JHT

Dinsdag 20 oktober
08:30 – 17:00

Remmerswaal JHT

Woensdag 21 oktober
08:30 – 17:00

Remmerswaal JHT

19:00 – 22:00

indeelavond

Donderdag 22 oktober
08:30 – 17:00

Remmerswaal JHT

19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Vrijdag 23 oktober
08:30 – 17:00

Remmerswaal JHT

19:00 – 23:00

najaarscompetitie

Zaterdag 24 oktober
08:30 – 17:00

Remmerswaal JHT

09:00 – 17:00

najaarscompetitie

Zondag 25 oktober
08:30 – 17:00

najaarscompetitie

Maandag 26 oktober
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Woensdag 28 oktober
19:00 – 22:00

indeelavond

Vrijdag 30 oktober
19:00 – 23:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

Zaterdag 31 oktober
09:00 – 17:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

November 2020
Zondag 1 november
09:00 – 17:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

Maandag 2 november
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Donderdag 5 november
19:00 – 23:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

Vrijdag 6 november
19:00 – 23:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

Zaterdag 7 november
09:00 – 17:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

Zondag 8 november
09:00 – 17:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

Maandag 9 november
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Donderdag 12 november
19:00 – 23:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

Vrijdag 13 november
19:00 – 23:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

Zaterdag 14 november
09:00 – 17:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

19:00 – 23:00

vrijwilligersavond

Zondag 15 november
09:00 – 17:00

evt inhaaldag najaarscompetitie

Maandag 16 november
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Vrijdag 20 november
19:00 – 23:00

lesserstoernooi

Zaterdag 21 november
09:00 – 12:30

Klusochtend

Maandag 23 november
09:00 – 12:00

55+ ochtend

Zondag 29 november
19:00 – 23:00

pepernotentoernooi (rood, oranje en groen)

Maandag 30 november
09:00 – 12:00

55+ ochtend

December 2020
Zaterdag 19 december
09:00 – 12:30

Klusochtend

13:00 – 23:00

oliebollentoernooi