April 2019
Woensdag 24 april
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 25 april

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 26 april

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 27 april

evt inhaaldag voorjaarscompetitie

t/m 05-05-2019
Maandag 29 april

55+ ochtend

Mei 2019
Donderdag 2 mei
19:00 – 22:30

Indeelavond

Maandag 6 mei

55+ ochtend

Dinsdag 7 mei

Voorjaarscompetitie

Woensdag 8 mei
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 9 mei

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 10 mei

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 11 mei

Voorjaarscompetitie

Zondag 12 mei

Voorjaarscompetitie

Maandag 13 mei

55+ ochtend

Dinsdag 14 mei

Voorjaarscompetitie

Woensdag 15 mei
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 16 mei

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 17 mei

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 18 mei

Voorjaarscompetitie

Zondag 19 mei

Voorjaarscompetitie

Rode en oranje competitie

Maandag 20 mei

55+ ochtend

Dinsdag 21 mei

Voorjaarscompetitie

Woensdag 22 mei
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 23 mei

Voorjaarscompetitie

Vrijdag 24 mei

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 25 mei

Voorjaarscompetitie

09:00 – 12:30

Klusochtend

Zondag 26 mei

Voorjaarscompetitie

Rode en oranje competitie

Maandag 27 mei

55+ ochtend

Dinsdag 28 mei

Voorjaarscompetitie

Donderdag 30 mei

evt inhaaldag voorjaarscompetitie

19:00 – 22:30

Indeelavond

Vrijdag 31 mei

Voorjaarscompetitie

Juni 2019
Zaterdag 1 juni

Voorjaarscompetitie

Zondag 2 juni

Voorjaarscompetitie

Rode en oranje competitie

Maandag 3 juni

55+ ochtend

Dinsdag 4 juni

evt inhaaldag voorjaarscompetitie

Woensdag 5 juni
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 6 juni

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 8 juni

evt inhaaldag voorjaarscompetitie

Maandag 10 juni

55+ ochtend

evt inhaaldag voorjaarscompetitie

Rode en oranje competitie

Dinsdag 11 juni

Clubkampioenschappen volwassenen

t/m 15-06-2019
Maandag 17 juni

55+ ochtend

Donderdag 20 juni
19:00 – 22:30

Indeelavond

Zaterdag 22 juni

Mini-maxi toernooi

Roller-loper toernooi

Maandag 24 juni

55+ ochtend

Woensdag 26 juni
19:00 – 22:30

Indeelavond

Vrijdag 28 juni

Jeugdtenniskamp

t/m 29-06-2019
Juli 2019
Maandag 1 juli

55+ ochtend

Donderdag 4 juli
19:00 – 22:30

Indeelavond

Zaterdag 6 juli
09:00 – 12:30

Klusochtend

Maandag 8 juli
09:30 – 11:30

55+ ochtend

Woensdag 10 juli
19:00 – 22:30

Indeelavond

Maandag 15 juli

55+ ochtend

Donderdag 18 juli
19:00 – 22:30

Indeelavond

Maandag 22 juli

55+ ochtend

Woensdag 24 juli
19:00 – 22:30

Indeelavond

Maandag 29 juli

55+ ochtend

Augustus 2019
Donderdag 1 augustus
19:00 – 22:30

Indeelavond

Maandag 5 augustus

55+ ochtend

Woensdag 7 augustus
19:00 – 22:30

Indeelavond

Vrijdag 9 augustus

Thuisblijverstoernooi

Maandag 12 augustus

55+ ochtend

Open Vierhoeven

t/m 18-08-2019
Maandag 19 augustus

55+ ochtend

Donderdag 22 augustus
19:00 – 22:30

Indeelavond

Vrijdag 23 augustus

Ladiesnight

Zaterdag 24 augustus

Clubkampioenschappen jeugd

t/m 25-08-2019
09:00 – 12:30

Klusochtend

Maandag 26 augustus

55+ ochtend

Woensdag 28 augustus
19:00 – 22:30

Indeelavond

September 2019
Maandag 2 september

55+ ochtend

Donderdag 5 september
19:00 – 22:30

Indeelavond

Vrijdag 6 september

Men's evening

Zondag 8 september

Rode en oranje competitie

Maandag 9 september

55+ ochtend

Woensdag 11 september
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 12 september

Najaarscompetitie

Vrijdag 13 september

Najaarscompetitie

Zaterdag 14 september

Najaarscompetitie

Zondag 15 september

Najaarscompetitie

Rode en oranje competitie

Maandag 16 september

55+ ochtend

Woensdag 18 september
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 19 september

Najaarscompetitie

Vrijdag 20 september

Najaarscompetitie

Zaterdag 21 september

Najaarscompetitie

Zondag 22 september

Najaarscompetitie

Rode en oranje competitie

Maandag 23 september

55+ ochtend

Woensdag 25 september
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 26 september

Najaarscompetitie

Vrijdag 27 september

Najaarscompetitie

Zaterdag 28 september

Najaarscompetitie

Zondag 29 september

Najaarscompetitie

Rode en oranje competitie

Maandag 30 september

55+ ochtend

Oktober 2019
Woensdag 2 oktober
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 3 oktober

Najaarscompetitie

Vrijdag 4 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 5 oktober

Najaarscompetitie

09:00 – 12:30

Klusochtend

Zondag 6 oktober

Najaarscompetitie

Rode en oranje competitie

Maandag 7 oktober

55+ ochtend

Woensdag 9 oktober
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 10 oktober

Najaarscompetitie

Vrijdag 11 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 12 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 13 oktober

Najaarscompetitie

Maandag 14 oktober

55+ ochtend

Remmerswaal JHT

t/m 19-10-2019
Woensdag 16 oktober
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 17 oktober

Najaarscompetitie

Vrijdag 18 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 19 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 20 oktober

Najaarscompetitie

Maandag 21 oktober

55+ ochtend

Woensdag 23 oktober
19:00 – 22:30

Indeelavond

Donderdag 24 oktober

Najaarscompetitie

Vrijdag 25 oktober

Najaarscompetitie

Zaterdag 26 oktober

Najaarscompetitie

Zondag 27 oktober

Najaarscompetitie

Maandag 28 oktober

55+ ochtend

Donderdag 31 oktober
19:00 – 22:30

Indeelavond

November 2019
Vrijdag 1 november

evt inhaaldag najaarscompetitie

Zaterdag 2 november

evt inhaaldag najaarscompetitie

19:00 – 22:00

Vrijwilligersavond

Clubhuis
Zondag 3 november

evt inhaaldag najaarscompetitie

Maandag 4 november

55+ ochtend

Vrijdag 8 november

Lesserstoernooi

Zaterdag 9 november

evt inhaaldag najaarscompetitie

t/m 09-08-2020
Zondag 10 november

evt inhaaldag najaarscompetitie

Maandag 11 november

55+ ochtend

Vrijdag 15 november

Inhaaldag najaarscompetitie

Zaterdag 16 november

Inhaaldag najaarscompetitie

Zondag 17 november

Inhaaldag najaarscompetitie

Maandag 18 november

55+ ochtend

Maandag 25 november

55+ ochtend

Zaterdag 30 november
09:00 – 12:30

Klusochtend

December 2019
Zaterdag 21 december

Oliebollentoernooi